Náše služby

Nabízíme kompletní služby v oblasti interiérového designu od návrhů dispozičního řešení a vybavení, přes technické výkresy a 3D vizualizace, po zajištění veškerých stavebních prací. Služby lze sjednávat jednotlivě a individuálně upravovat.

Konzultace a poradenstvi

Pomůžeme vám navrhnout prostorové uspořádání, poradíme s barvami a materiály, zařizovacími předměty a kompletním vybavením interiéru.

více >

3D vizualizace návrhu

Pro snažší orientaci a upřesnění jednotlivých řešení máme k dispozici 3D program, který nám umožní Váš projekt vyladit do posledního detailu.

více >

Vybavení interiéru

Nedílnou součástí interiéru je celá řada zařízení, jako je osvětlení a elektronika. Nabízíme Vám celkový koncept služeb spojených s jeho návrhem a dodáním.

více >

Stavební práce a řemesla

Nabízíme komplexní stavební práce a potřebné profese pro realizaci celé zakázky. Máme vlastní tým spolehlivých pracovníků a disponujeme vlastní dopravou.

více >

Nábytek na míru

Nábytek navržený na míru a vyrobený na zakázku umožní perfektní využití prostoru a dokonalé sladění celkového designu Vašeho interiéru.

více >

Zahradní design

Zabýváme se projekcí, realizací a údržbou zeleně soukromé, tak i zeleně veřejné. V oblasti zahradní a krajinné tvorby nabízíme širokou škálu služeb.

více >

Konzultace a poradenstvi

Součástí naší práce je neustálý kontakt s klientem. Proto jednou z našich služeb, které mají klientům pomoci k co největší spokojenosti, jsou i konzultační a poradenské služby v oboru interiérového designu. Vyslyšíme veškeré požadavky klienta a snažíme se mu navrhnout řešení na míru tak, aby byl výsledek realizace nejen krásný, ale i praktický. Pomůžeme Vám rozmístit nábytek, barevně sladit veškeré vybavení, doladit detaily, navrhnout optimální materiály a mnoho dalšího. Jsme Vám k dispozici se svými zkušenostmi a přehledem v oboru, naše poznatky jsou tu pro Vás.

3D vizualizace návrhu

Vizualizace představuje realitu navrženého interiéru v prostoru včetně vybraného vybavení, zařizovacích předmětů a dekorací. Pomáhá tak klientovi, aby si vytvořil reálnou představu o vzhledu celého projektu. Z náhledu jsou patrné barevné kombinace, materiály a povrchy (podlahy, malba, materiál nábytku apod.). Vizualizace vychází z půdorysného návrhu dispozice daného prostoru, který zhotovujeme na základě Vámi dodaných podkladů nebo si sami provedeme zaměření místnosti.

Vizualizace provádíme pro všechny typy interiérových prostor, od jednotlivých místností soukromých bytů po komerční interiéry všech typů. U exteriérů většinou pracujeme s návrhy zahrad, parků a jiných účelových ploch, ale také s barevným a materiálovým řešením fasády domů. V případě realizace Vašeho interiéru naší firmou je zpracování 3D návrhu ZDARMA.

Vybavení interiéru

Zajistíme široký sortiment výrobků z luxusních a kvalitních materiálů, mezi něž patří osvětlení, podlahoviny, obklady, sanitární vybavení, ale také zařízení, jako jsou televize, reproduktory, HiFi soupravy a nejrůznější doplňky. Navrhneme a dodáme pro Váš interiér audiovizuální techniku a elektroniku včetně instalace na míru. Novým trendem jsou reproduktory plně integrované do dřevěných stěn a obkladů či do sádrokartonů. V nabídce našich služeb je také provedení kompletní elektroinstalace. Neméně důležitou součástí interiéru jsou nejrůznější doplňky a dekorace, které dokáží skutečně pozvednout celkový dojem z interiéru. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného vybavení od textilních dekorací po nejrůznější věšáky, police, obrazy, vázy a mnoho dalšího.

Stavební práce a řemesla

Naše stavební divize nabízí kompletní zhotovení interiérů. Vedle základní náplně provádění všech stavebních činností od prací bouracích a stavebních jsou součástí dodávek sádrokartonové konstrukce, elektroinstalace, osvětlení, vodoinstalace, dodávka a montáž podlah, výplně stavebních otvorů, povrchové úpravy, malby atd. Při realizaci každé zakázky používáme materiály a výrobky pouze od renomovaných firem. Můžete se spolehnout na individuální přístup a kvalitní provedení každé zakázky, ať už se jedná o pouhou místnost, kancelář, prodejnu nebo kompletní novostavbu či rekonstrukci bytu.

Nábytek na míru

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prvotřídního designového nábytku a vybavení do moderních interiérů. Jsme schopni individuálně řešit Vaše požadavky jak v rozměru a tvaru, tak i v provedení rozličných materiálů a povrchových úprav. Klademe zvláštní důraz na vysokou kvalitu řemeslného provedení a kvalitu použitých materiálů, abychom dokázali uspokojit i nejnáročnější požadavky našich klientů. Šíří našeho sortimentu jsme schopni kompletně vybavit bytové i komerční prostory, restaurace, bary, kanceláře aj.

Disponujeme vlastním týmem řemeslníků a odborníků, kteří mají mnohaleté zkušenosti v oboru. Vlastní výrobní postupy a technologie neustále zdokonalujeme a spolupracujeme pouze s ověřenými subdodavateli. Naší snahou je vždy navrhovat originální a designové řešení nábytku s ohledem na funkčnost. Nadstandardní kvalita všech jednotlivých komponentů, vlastní výroba a následná precizní montáž je základem úspěchu naší firmy.

Zahradní design

Nabízíme kompletní realizaci zahrad od projektu přes realizační práce až po celoroční zákaznický servis a údržbu nebo Vám jen můžeme poradit při výběru nového zahradního nábytku a vybavení, který dotvoří celkový vzhled Vaší zahrady. Zaměřujeme se na realizaci nových zahrad soukromých i veřejných, ale provádíme i rekonstrukce či úpravu zahrad starších.

Mezi naše hlavní činnosti patří: terénní úpravy, pokládka travního koberce, výsadba stromů, tvorba jezírek a jiných vodních prvků, osazení okrasných kamenů, výstavba cest, teras a vjezdů, stavba oplocení a zídek a montáž drobných staveb. Kromě vlastní realizace zahrad zajišťujeme pro větší komfort zákazníků také instalaci automatických závlahových systémů a automatických sekaček, osvětlení zahrad a prodej zahradního nábytku a nářadí. Více informací naleznete na našich stránkách www.zakigarden.cz.